Zpracování business plánů - 736 154 466

Nabídka spolupráce

Nabídka pro investory a leasingové společnosti - zpracování podnikatelských záměrů, podkladů pro úvěr, podkladů pro leasing

    Požadujete od svých klientů zpracovaný podnikatelský záměr nebo business plán a klienti neví nebo nemají jej kde nebo jak zpracovat?

    Nabízím spolupráci při kompletním zpracování podnikatelských záměrů nebo business plánů pro Vaše žadatele.

    NOVINKA - Vážení investoří, poskytovatelé podnikatelských úvěrů, nabízím Vašim klientům samotné zpracování podnikatelských záměrů nebo business plánů, případně spolupráci nebo poradenství při zpracování konkrétních dílčích částí podnikatelských záměrů a business plánů (např. zpracování jen textové nebo tabulkové části, zpracování doplňkové finanční analýzy (vybrané poměrové ukazatele, quick test, systémy včasného varování - bonitní modely, bankrotní modely atd.) apod.

    Informace ohledně zpracování podnikatelských záměrů a business plánů, rozsahu služeb a postupech uvádím na stránce "Podnikatelské záměry".

    Pro podrobnosti ohledně možné spolupráce a provizních podmínek mě prosím kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře zde.

    Nebo rovnou volejte 736 154 466.

Prodáváte nemovitost?

    Pro investora hledám k odpoupení objekty vhodné pro další rekonstrukci na větší množství bytových jednotek. Konkrétní nabídky včetně popisu a kontakty zasílejte pouze na email ucetnictvi777@seznam.cz.

Instalujete nebo stavíte fotovoltaické elektrárny?

    Hledám na spolupráci firmu zabývající se instalacemi solárních FVE elektráren. Pro bližší informace mě prosím kontaktujte na tel.: 736 154 466.

Odpovědný zástupce pro živnost vedení účetnictví

    Chystáte podnikat jako účetní na živnostenský list a hledáte odpovědného zástupce pro získání živnostenského listu pro vedení účetnictví?

    Pro bližší informace mě prosím kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře nebo rovnou volejte 736 154 466.

Nabídka pro zprotředkovatele

    Nabídku na spolupráci mám i pro ty z Vás, kteří nepodnikáte, podnikat nebudete, ale víte o někom, kdo hledá odpovědi na otázky:

    Pokud mě s tímto potenciálním klientem seznámíte a dojde k uzavření objednávky, nabízím Vám odměnu za zprostředkování.

    Pro bližší informace mi napište.

    Nebo rovnou volejte 736 154 466.

Provozujete solární (FVE) elektrárnu?

    Nebo máte známého, který solární (FVE) elektrárnu provozuje? Pak Vám doporučuji k přečtení důležité upozornění, které najdete na stránce vedení účetnictví solárních (fve) elektráren.

Kontakt

Zpracování podnikatelských záměrů a business plánů - Účetnictví - daně

ucetnictvi777@seznam.cz

Zámostní 1155/27
Ostrava
PSČ 71000

+420 736 154 466

Vyhledávání

Kontaktujte nás

SEO webu sledují SEO nástroje.cz

Fotografie použita dle Creative Commons Valerii9116  © 2011 Všechna práva vyhrazena. Autor: Antonín Halata

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode